Funkcjonalności

Ocena opisowa

Łatwy w użyciu dzięki zastosowaniu gotowych baz wyrażeń oceniających (łącznie prawie 10 000 pogrupowanych wyrażeń ocenijących).

 

Możliowść szybkiego wykilkania opisowych ocen cząstkowych jak również ocen okresowych i końcoworocznych.

 

System automatycznie generuje treść oceny opisowej na podstawie wybranych wyrażeń uwzględniając odpowiednie formy w zależności od płci ucznia jak również potrafi odmienić automatycznie imiona przez przypadki (baza prawie 1500 imion odmienionych przez wszystkie przypadki).

 

Gotowe, wygenerowane treści można od razu użyć przy wydruku świadectw lub arkuszy ocen.

Obecności i tematy

(z rozkładu materiału)

Tylko 6 kliknięć wystarczy by z głównego widoku nauczyciel mógł wejść na swoje zajęcia, wybrał temat z listy zaplanownaych w ramach rozkładu zagadnień oraz sprawdził wszystkim obecność.

 

Intuicyjność, wygoda i szybkość prowadzenia dziennika MobiReg na każdej lekcji jest jedną z wielu zalet, które cenią sobie użytkownicy.

 

Wyszliśmy z założenia, że prowadzenie e-dziennika przez nauczyciela ma zmniejszyć czas poświęcany na dokumentację, dlatego zoptymalizowaliśmy widoki do wprowadzania danych.

Moduł podręczników

Dzięki modułowi podręczników wskaż z bazy 5000 książek, z których korzystasz na zajęciach.

Możesz również wprowadzić własne podręczniki, jeśli nie udało się ich znaleźć w globalnej bazie.

 

Szybko dokonaj e-deklaracji podręczników na następny rok, by dyrektor jednym kliknięciem mógł zatwierdzić listę podręczników.

 

Rodzice i uczniowie mogą w ten sposób szybko i wygodnie zostać poinformowani o niezbędnych podręcznikach.

Weryfikacja, wydruki, zestawienia i analizy

Bądź na bieżąco i monitoruj stopień realizacji podstawy programowej. Wygodnie przeglądaj zrealizowane tematy, sprawdź gdzie są braki i szybko przejdź do konkretnych zajęć, żeby je uzupełnić. Zobacz stopień uzupełnienia dokumentacji oraz liczbę zrealizowanych i zaplanowanych zajęć.

Generuj wiele przydatnych zestawień, raportów i dokumentów. Nie trać czasu na zliczanie frekwencji. Kliknij i zobacz jak wyglądają postępy w nauczaniu w Twojej szkole, klasie, z danego przedmiotu.

Wydrukuj listę zastępstw, statystykę ocen, zestawienie semestralne klasy lub całej szkoły.

Jak spędzisz wolny czas, który zyskasz dzięki temu, że 5 razy szybciej przygotujesz się na radę pedagogiczną lub wywiadówkę? ;)

 

Aplikacja mobilna offline dla nauczycieli

Pierwsza i jedyna sprawdzona na rynku aplikacja działająca offline (bez konieczności posiadania internetu w każdej klasie). Jesteśmy pionierami w systemie opartym o pracę na tabletach. Pierwsze nasze doświadczenia oparliśmy o własne urządzenie, które opracowaliśmy jeszcze przed erą Androida.

Obecnie posiadamy aplikację działającą na każdym tablecie lub telefonie z systemem Android. Jako jedyni możemy pochwalić się licznymi wdrożeniami funkcjonującymi od kilku lat w ponad 100 szkołach.

Niektóre szkoły korzystają niemal wyłącznie z tabletów zamiast komputerów. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zaoszczędzić wybierając tablety zamiast komputerów.

 

Moduł rodzica i ucznia

Każdy rodzic i uczeń posiada w systemie odrębne konta (własny login i hasło). Szkoła może powiązać dowolną liczbę kont dzieci pod jedno konto rodzica i odwrotnie, jedno dziecko podpiąć pod wielu rodziców.

Widok ocen i obecności jest przejrzysty i czytelny. Wygodnie zobaczymy listę pochwał i uwag oraz sprawnie skontaktujemy się wybranym nauczycielem.

Każdy rodzic może zobaczyć listę podręczników na bieżący i przyszły rok.

Unikalny system rankingów oraz porównań pozwoli w sposób obrazowy zobaczyć miejsce dziecka w ramach wyników klasowych i szkolnych.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Wewnętrzny system oceniania

Jedyny na rynku elastyczny system oceniania, który pozwala dostosować się do wymogów i oczekiwań każdej szkoły. Dzięki możliwości tworzenia własnych skal ocen złożonych z dowolnych elementów skal niczym klocków, którym można nadać symbol, nazwę, obrazek, czy wartość która będzie brana do wyliczania średniej.

 

Obsługujemy system punktowy, procentowy, opisowy.

 

System potrafi np. zaproponować ocenę końcową na podstawie średnich ocen z poszczególnych okresów (semestrów) z uwzględnieniem wagi okresu oraz wszystkie nietypowe, wewnątrzszkolne systemy oceniania.

Zarządzanie planem

i zastępstwami

Innowacyjny, autorski sposób zarządzania planem lekcji oparty o interaktywny kalendarz pozwala szybko i wygodnie zarządzać zajęciami i zastępstwami.

 

Technologia "Przeciągnij i upuść" przypiminająca "tablicę z kołeczkami" umożliwia łatwą modyfikację planu. Zajęcia można wprowadzać w ramach różnych cykliczności np. co dwa tygodnie, co 3 dni itp.

 

Dodając zastępstwo można określić, czy jest ono płatne czy nie, dodatkowo system podpowie który z nauczycieli ma okienko.

 

Zarządzanie planem i zastępstwami jeszcze nigdy nie było tak wygodne i intuicyjne.

 

Dreamtec Sp. z o.o., pl. Strzelecki 20, 52-224 Wrocław,   tel. 71-71-70-800  www.dreamtec.pl,  mobireg@mobireg.pl
 

01 czerwca 2015
Wszystkim Uczennicom i Uczniom, użytkownikom Platformy e-Dziennika MobiReg, życzymy jak najlepszych wyników w nauce oraz żeby zdobywanie wiedzy sprawiało Wam mnóstwo radości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
25 maja 2015
Wszystkim Mamom, użytkowniczkom systemu MobiReg składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta. Z tego tytułu przygotowaliśmy specjalny prezent. Dostęp do końca maja 2015 r. do modułu Porównań i Rankingów wyników
05 września 2014
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową stronę www.mobireg.pl Jesteśmy pewni, że będzie ona pozwalała na jeszcze wygodniejszy kontakt z nami.
05 września 2014
Samych sukcesów w nowym roku szkolnym dla wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców życzy zespół MobiReg.
AKTUALNOŚCI

Nagłowek 1

Treść pod nagłówek 1

 

 

d

f

df

df

d

fdd

d

fd

fd

fd

 

f

d

 

fdd

ffd

fd

 

Co nas wyróżnia?