Funkcjonalności

SEKRETARIAT ONLINE

Import i eksport danych

Jeżeli posiadasz dane w postaci elektronicznej możesz szybko zaimportować je. Można dokonać importu uczniów i rodziców z formatu .SOU oraz z Excela. Wprowadzenie uczniów w ten sposób to naprawdę krótka chwila.

Dane można wyeksportować do formatu .SOU, CSV, w formacie programu Excel oraz do PDF.

Jeżeli szkoła posiada generator planów lekcji firmy Vulcan istnieje możliwość szybkiego zaimportowania gotowego planu.

System MobiReg utworzy automatycznie strukturę szkoły (z podziałem na grupy międzyoddziałowe, podgrupy klasowe) na podstawie planu lekcji.

Zarządzanie danymi uczniów i strukturą szkoły

Zarządzanie danymi uczniów jest możliwe również z poziomu struktury szkoły poprzez odpowiednie formularze osobowe.

 

Stworzenie struktury szkoły (poziomów, klas, grup) jest bardzo wygodne i intuicyjne. Do każdej klasy można dopisać uczniów wraz z danymi typu: adres, dane osobowe, rodzice, informacje o spełnianiu obowiązku szkolnego, numer w Księdze Uczniów itp. Dane te można edytować również później z widoku tabeli danych.

Moduł tabel danych

Innowacyjny i autorski system prowadzenia szkolnej dokumentacji. Sam zbuduj tabelę danych, z informacjami których potrzebujesz wraz z możliwością ich edycji.

 

Skorzystaj z gotowych tabel takich jak "Księga uczniów" czy też "Uczniowie wg. miejscowości", "Rodzice" itp.

 

Tworząc własną tabelę danych możesz określić kolejność kolumn oraz wybrać kolumny po których ma nastąpić sortowanie danych.

Dreamtec Sp. z o.o., pl. Strzelecki 20, 52-224 Wrocław,   tel. 71-71-70-800  www.dreamtec.pl,  mobireg@mobireg.pl
 

01 czerwca 2015
Wszystkim Uczennicom i Uczniom, użytkownikom Platformy e-Dziennika MobiReg, życzymy jak najlepszych wyników w nauce oraz żeby zdobywanie wiedzy sprawiało Wam mnóstwo radości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
25 maja 2015
Wszystkim Mamom, użytkowniczkom systemu MobiReg składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta. Z tego tytułu przygotowaliśmy specjalny prezent. Dostęp do końca maja 2015 r. do modułu Porównań i Rankingów wyników
05 września 2014
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową stronę www.mobireg.pl Jesteśmy pewni, że będzie ona pozwalała na jeszcze wygodniejszy kontakt z nami.
05 września 2014
Samych sukcesów w nowym roku szkolnym dla wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców życzy zespół MobiReg.
AKTUALNOŚCI

Nagłowek 1

Treść pod nagłówek 1

 

 

d

f

df

df

d

fdd

d

fd

fd

fd

 

f

d

 

fdd

ffd

fd

 

Co nas wyróżnia?